13.10.04

Velmi předběžná závěrečná zpráva z Invexu

Když rozvážete hrdlo dětského balónku, začne utíkat vzduch, napřed pomalu - a teprve za nějakou dobu nastane okamžik, kdy balónek přestane vypadat jako balónek a stane se z něj zmačkaný mokrý hadřík. Tolik k letošnímu Invexu. - Vím, že už dnes dopoledne, zatímco jsem se vracel z Brna do Prahy, vtrhl na Výstaviště dav školáků s batohy na prospekty. Vím, že Veletrhy jsou v tísni a budou i tuto návštěvnost vydávat za svůj úspěch, stejně jako to dělají s (levně) prodanou plochou. Ale kdo viděl první dva dny Invexu, ví své. Vedly se tam často řeči, zda příští Invex bude poslední. Myslím, že ne; poslední už byl. Loni.
KLÍČOVÁ SLOVA: Comdex.

5 Comments:

Blogger Ikebara said...

Je to tak. Nebýt Vašeho biglogu, tak o něm snad ani nevím.

13/10/04 16:49  
Anonymous Anonymní said...

No, nevím, mám dojem, že když rozvážu balónek, tak vzduch začně utíkat napřed _rychle_ a postupně se zpomaluje. (Což nic nemění na pravdivosti toho příspěvku.) --Mormegil

13/10/04 16:50  
Blogger llook said...

Mě se zas Invex asociuje se sjezdem spousty školáků poflakujících se kolem fontány v různém stavu zmatlanosti. V letácích mi přijdou nejhorší středoškolští profesoři.
Ale je fakt, že spousta spolužáků, kteří tam jedou za tímto účelem se už nechalo slyšet, že ušetří na vstupném a půjdou někam do města (jestli lze Brno považovat za město ;) ).

13/10/04 16:55  
Blogger zwíře said...

Balonek je trefný, jinak se shodneme.
Na invexu je nejhorší absence "střední třídy" firem.
Tak mě napadá: je potřeba o letošním ročníku psát, není lepší věnovat prostor (v tištěných médiích) něčemu jinému?

13/10/04 23:29  
Blogger Jan Vaněk jr. said...

Myslím, že přirovnání, které chtěl aKB použít, je spíš nafukovací matrace, člun, míč, plovací kruh atp. Ty se vždycky musejí násilím vymačkat a sbalit, protože ponechány samy sobě akorát splasknou, ale zůstanou zabírat týž prostor, byť se zanedbatelným obsahem :-)

14/10/04 11:29  

Okomentovat

<< Home